Aşk Sayacı - Sevgili Gün Hesaplama

Aşk Sayacı Nedir?

Aşk sayacı, sevgilinizle ne kadar süredir birlikte olduğunuzu takip etmenize yarayan bir aşk sayar uygulamasıdır. Bu ilişki sayacı ile özel anları ve günleri hatırlayabilirsiniz.

Aşk Sayacı Nasıl Kullanılır?

Aşk sayıcını kullanmak için ilk buluşmanızın tarihini veya ilk öpüşmenizin tarihini girmeniz yeterlidir. Sonrasında aşk sayacı, sevgilinizle kaç gün oldu sorusuna cevap verecektir. İlişki gün sayacı, size aşkınızın başlangıcından bugüne ne kadar gün, ay ve yıl geçtiğini gösterir.

Evli olduğunuz günleri saymak için de kullanabileceğiniz bu sayfada, sayaç oluşturduktan sonra, oluşturduğunuz bu sayacı arkadaşlarınızla ve ailenizle de paylaşabilirsiniz. Böylece onlar da bu özel yolculuğunuza şahit olur ve eşlik ederler.

Neden Aşk Sayacını Kullanmalısınız?

Aşk sayacı, ilişkinizin ne kadar ilerlediğini takip etmenin son derece kolay ve tamamen ücretsiz bir yoludur. Ayrıca, zor günlerinizde bile aşkınız için devam etmeniz konusunda sizi motive etmeye de yardımcı olur. Ne kadar süredir birlikte olduğunuzu görmek, ilk etapta neden aşık olduğunuzu size hatırlatır ve zor zamanlarda güçlü kalmanızı sağlar.