Saatlerin Anlamı

Saatler gün içerisinde zamanı ayarlamaya ve günün hangi bölümünde olduğumuzu anlamaya yarar. Ancak saatlerin anlamları, genellikle gösterdikleri saat ve dakikaya göre de farklı şekillerde yorumlanır. Örneğin eş saatlerin anlamları, ters saatlerin anlamları gibi farklı yorumlara sahip birçok saat bulunur. O gün için aşk hayatınızda karşılaşacağınız durumları yorumlamak ve olumlu olumsuz anlamları öğrenmek için saatlerin anlamlarını bu yazıda öğrendiğiniz detaylara göre yorumlayabilirsiniz. Kimi zaman tozpembe kimi zaman biraz karanlık bulutların başınızda olduğu bir gün yaşıyor olabilirsiniz. Hayat gözünüze takılan her eş saat sizin için ayrı bir gizli anlam taşıyor olabilir. Siz de aşkınızla, sevgilinizle ya da eşinizle mevcut durumunuza dair bir yorum bulmak istiyorsanız, eş saatlerin anlamına göz atabilirsiniz.

Saatlerin Anlamları Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

Saatler, genellikle günlük hayata bakış açınıza, isteklerinize ve yaptığınız şeylere göre farklı yorumlanabilir. Evli ya da bekâr olmanız, iş hayatınızda yaşadığınız dalgalanmalar ve psikolojiniz üzerinde etkilidir. Saatlerin anlamı da sizin psikolojinize, yaşadığınız enerji değişimlerine göre değişiklik gösterir. Tek saatlerin anlamları ya da çift saatlerin anlamları genel bir değerlendirme yapmak çok da doğru olmaz. Bazı rakamlar ya da sayılar sizin için olumlu anlamlar ifade ederken bazıları da olumsuz duyguları çağrıştırabilir. Bu evrene verdiğiniz enerjiyle ve inandığınız şeylerle ilgilidir.

Eş Saatlerin Anlamları

Eş saatler genel anlamda sevgilinizin ya da aşkınızın sizi düşündüğü şekilde yorumlanır. Ancak sayıların sizin hayatınızdaki anlamı ve etkisi, bu yorumu değişikliklere sebep olabilir. Bazı çiftler için olumsuz yorum içeren saatler, sizin için olumlu anlama gelir. Sizin o anki ruh haliniz ve enerjiniz saatlerin anlamları üzerinde etkilidir. O gün kullandığınız renkler, ilişkinizin genel gidişatı, sevdiğiniz kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmaması, gördüğünüz eş saatlerin hayatınızdaki anlamını belirler. Hayatınızda biri yoksa ve henüz kimseden hoşlanmıyorsanız, bu durumda yeni sürprizlerle de karşılaşabilirsiniz.

00.00 - O da Seni Düşünüyor mu?

Bir gün bitip öteki başlıyor, yepyeni bir güne adım atıyorsunuz. Bu saat adeta yeni başlangıçları temsil eder. Acaba o da şu anda seni düşünüyor mu? Hatta seni arzuluyor mu? Merak ediyorsun. Hayat sürprizlerle dolu. Hayatınızda biri varsa ve bu sevgi karşılıklıysa, muhtemelen uyumadığı her anda siz de onun aklındasınız. Çift saatlerin anlamı açısından 00.00 genel itibarıyla güzel duyguları temsil eder. Belki de hayatınızda daha önce hiç yaşamadığınız bir dönemi yaşıyor, aşkta hiç tatmadığınız duyguları tadıyorsunuz. Sadece akışına bırakıp tadını çıkarmanız gerekir.

01.01 - Seni Özlüyor

Sevgilinizle aranız iyi mi? Yoksa sizden uzakta mı şu anda? Sizin onu özlediğiniz kadar o da sizi özlüyor olmalı. 01.01 güzel bir adım, birebir uyum gibi anlamları içerir. Birbirinizi özlüyorsanız, kalpleriniz şu anda eş zamanlı olarak çarpıyor demektir. Sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınız, gittiği yerde size bir an önce kavuşmayı, geri dönüşü iple çekiyor. Aranızdaki bağ, ikiniz de dünyanın bir ucunda olsanız birbirinizden kopmayacak kadar güçlü... Aranızda yoğun özlem, arzu ve sevgi var. Özlemekten yorulduğunuz zamanlarda yine mutlu olduğunuz zamanları düşünerek bu duyguların üstesinden geliyorsunuz.

02.02 - Kalbi Sizin İçin Çarpıyor!

Ah şu kalp çarpıntısı yok mu? Tehlikeli olan değil! Aşk için çarpan kalp! İşte siz deli gibi heyecanlanırken o da aşkınızdan deli divane olmuş durumda... Merak etmeyin, her şey yolunda... Kalp kalbe karşı olduktan sonra her şeyin bir yolu bulunur. Kalbinize iyi gelen bir sevgi, sıcacık bir duygu, karşılıklı olarak birbirine doğru akıyor. İşte bu karşılıklı sevgi ve aşk, ruhunuza iyi geliyor. Saatlerin anlamı 02.02 olduğunda tam bir çifte uyumu temsil eder. Uyumlu bir ilişki, sizi bu hayatta en çok mutlu eden şeylerden birisi... Hayatınıza sizi tamamlayacak, hayat tarzınıza uyum sağlayacak olan kişiyi almanın derin mutluluğunu yaşıyorsunuz.

03.03 - Kalp Kalbe Karşı

Kalp kalbe karşı mı? Hep bunu merak ediyorsunuz. Hiçbir zaman sevdiğiniz kişinin sizi sevip sevmediğinden tam olarak emin olamıyorsunuz. Aşkın en güzel taraflarından biri de bu değil mi zaten? Ama 03.03’te saate bakmak, gecenin o saatinde sizi onu düşünmeye iten, uykunuzu bölen bu kalp yangınının, karşılıklı olduğuna işaret ediyor. Tek saatlerin anlamları açısından sizi zaman zaman derin bir meraka sürükleyen 3, pozitif duyguları temsil ediyor. Belki biraz da heyecanı...

04.04 - Onu Merak Ediyorsun

Gerçekten sevdiğin ve bir süredir haber alamadığın sevgilini merak ediyorsun. Gece uykularını bölen bir merak içindesin. Ama merek etmene gerek yok. Aslında biraz kalbini dinlesen sana doğru yolu gösterecek. O da seni merak ediyor mu? İşte bu sorunun cevabı ondan gelecek bir mesajda ya da telefonda saklı! Sahi gerçekten seni merak ediyor mu? Onu gözlemle! Cevabı sorunun içinde... Sadece acele ederek bu tatlı duyguyu mahvetme! Bazen merak ettiğin için acele edersin ve karşındaki kişi o anda farklı bir yoğunluk içindedir. İş hayatında bir şeyler ters gidebilir, iş yoğunluğu nedeniyle kafasını tamamen size veremeyebilir. İşte burada biraz daha sakin davranarak bazı şeyleri lehinize çevirebilirsiniz.

05.05 - Acaba Ruh Eşin mi?

Hayatta karşılaştığınız farklı dönemlerdeki farklı partnerlerden her birine aynı duyguyu hissetmeyebilirsiniz. Bazıları sizi çok daha derinden etkiler. İşte 05.05 saatlerin anlamı açısından ruh eşini ya da size çok uzak olan partnerinizi temsil ediyor olabilir. Bu ne demek? Hayatınızdaki kişi sizi deliler gibi heyecanlandırıyor ve size karşı da aynı heyecanı gösteriyorsa, bingo! Birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeyler var ve siz tam bir ruh eşisiniz. Mutlu bir ilişki belki de mutlu bir evlilik beraberinde ailenize dahil olacak çocuklarla yeni hayatınıza adapte oluyorsunuz... Ruh eşini bulmak herkese nasip olmaz. Bulduğunuzu düşündüğünüzde ise kaçırmayın!

06.06 - Kötü Haberleri Kendine Sakla!

Bugün verilecek kötü bir haber varsa, bunu kendinize saklamanız daha iyi olacak. 06.06 bazen kötü günlerde sessiz kalmanız gerektiğini ifade eder. Eşiniz, sevgiliniz ya da nişanlınız zor günler geçiriyorsa, aldığınız zor kararları, ona bildirmeniz gereken kötü haberleri biraz daha erteleyebilirsiniz. Unutmayın, sabırlı olmak birçok şeyi yoluna koymanızda size yardımcı olur. Sadece doğru zamanı bekleyerek çok büyük tartışmalar yaşayacağınızı düşündüğünüz konuları bile daha sakin bir iletişim kurarak tatlıya bağlayabilirsiniz. Sadece doğru zamanı beklemek şimdilik en iyisi...

07.07 - Sana Âşık Oluyor!

Tek saatlerin anlamları arasında 7 genellikle aşkı temsil eder. Sevdiğiniz kişi sizi sevmenin ötesinde size çoktan âşık olmaya başlamış. Eğer henüz ona açılmadıysanız bu aşkı karşılıklı güzel bir birlikteliğe götürmek için en doğru zaman... Hayat cesurlara daha fazla şans tanır. Bu yüzden fırsatını bulduğunuzda onu değerlendirmelisiniz! Sadece doğru adımı doğru zamanda atarak hayatınıza ne kadar güzel bir değer kattığınızı görebilirsiniz.

08.08 - Romantik Bir Gün

Romantizmle birlikte aşk hayatınıza yeni bir hareket geliyor. Siz de hayatınızdaki kişi de bu yeni romantik deneyime bayılacaksınız. Sadece kendinize ayıracağınız muhteşem bir günle aşkınızı tazeleyecek, birbirinize farklı bir gözle bakıp adeta yeniden aşık olacaksınız. Mutlu olduğunuz bir yere gidip ilk karşılaştığınız anı hatırlayacak, birbirinize güzel sevgi sözcükleri mırıldanacaksınız. Yaptığınız işin içine romantizm katarak kendinizi diğer günlerden daha orijinal bir şekilde ifade etmek için harika bir gün!

09.09 - Tünelin Ucunda Ayrılık Var

Kedilerin dokuz canı olsa da, ilişkiler için bu geçerli değildir. Saatlerin anlamı arasında 09.09 çoğu zaman olumsuz olarak değerlendirilir. İşe en çok yoğunlaşmanız gereken zamanda, siz onu aklınıza takmış düşünüyorsanız, bu işte bir terslik olabilir. Belki ilişkiniz bir süredir kötü gidiyordu. Ancak kendinize itiraf etmekte zorlandığınız bazı konular vardır. Belki de bir ayrılık konuşması yapmanın zamanı gelmiş ve geçiyordur. Belki de artık kararlı olarak bu ilişkiye bir nokta koymanın sırası geldiğini ona da ifade edebilirsiniz. Bu zor konuşmayı yaparken, saygı ve nezaketi elden bırakmamaya özen göstermelisiniz.

10.10 - Bugün Sana Çıkma Teklifi Edecek

Birinden hoşlanıyorsanız ve bunun karşılıklı olduğunu düşünüyorsanız, çıkma teklifi çok yakında olabilir. Çift saatlerin anlamı 10.10 genellikle aşk hayatında yeni ve mutlu bir başlangıç, çıkma teklifi veya bir sürpriz şeklinde yorumlanır. Tam çay molası verdiğiniz bu saatte ya da belki kahvaltı anında aklınıza o mu geldi? Saate baktınız 10.10 olmuş. Yüzünüze yayılan gülümsemeyle onu düşünmekten alıkoyamıyor musunuz? Müjde! Mutluluğunuz artarak çoğalacak! Bugün sizin için harika bir gün! Doğru hamle geldiğinde onu en güzel şekilde kucaklayacak ve kabul edeceksiniz!

11.11 - Herhangi Bir Teklif İçin Yanlış Gün

Sevgiliye ya da sevgili adayına yapılan tekliflerin çoğu pozitif anlamlar içerse de bazen yeni bir teklif için doğru zaman olmayabilir. 11.11 saatler öğlene yaklaşırken biraz yorgunluk biraz da acıkmanın etkisiyle gergin saatlerden biridir. Bu nedenle saatlerin anlamı açısından bu saat dilimine denk geldiğinizde, teklif için yanlış bir gün olduğunu düşünebilirsiniz. Bazı günler sizin için üst üste terslikler olur ve kendinizi çok da iyi hissetmezsiniz. Yanlış günde yapılan yanlış hamleler, size mutluluk getirmez. Saat tam 11:11’i gösterirken saatinize bakmışsanız eğer, adım atmak istediğiniz herhangi bir konuda tekrar düşünmelisiniz demektir.

12.12 - Mutluluğa Yelken Açıyorsun!

Adeta mutlu olmak için bu dünyaya geldiğinizi düşündüğünüz oldu mu? Ne mutlu size mutluluğa yelken açacağınız yeni bir zaman dilimine giriyorsunuz. Saatlerin anlamları açısından 12.12, turnayı gözünde vurduğunuz, aşkınızın karşılık bulduğu ve en güzel zamanları yaşadığınız anlamına gelir. Sevdiğiniz kişiye karşı saf bir aşk beslerken aynı duyguyu onunda yaşadığını görmek sizi mutlu etmekten de öte şımartıyor. Aşkla dolmak ve etrafa pozitif enerji yaymak için tam doğru zaman! Saat 12.12, hayatınızda birçok şeyin tam ortasında olduğunuzu ve vereceğiniz yeni kararlarla hayatınızı pozitif şekilde geliştireceğinizi de ifade eder.

13.13 - Uğursuz Bir Gün mü?

13’ün uğursuzluğuna inananlar, size ne kadar pozitif ve aşk dolu bir zaman getireceğini gördüklerinde bu düşünceden vazgeçebilirler. Saatlerin anlamları 13.13 için çifte şansı temsil eder. Ters köşe bir anlama sahip olan 13, sizin için mükemmel fırsatları da beraberinde getirir. Kötü başlayan bir gün, saat 13:13 itibarıyla değişip, güzelleşebilir. Ancak nadiren de olsa bu saat, yaşayacağınız negatif geri bildirimleri ifade ediyor olabilir. Ancak genel anlamıyla tam da öğle yemeği saatine denk gelen bu saat dilimi, sizin hayatınıza pozitif enerjiyi getirir.

14.14 - Pozitif ve Duygu Seli Yaşanacak Bir Gün

Belki de uzun zamandır hayatınızda kimse yok! Eski ilişkinizin üzerinden zaman geçmiş ve artık kendinizi toparlamış olabilirsiniz. Ya da henüz hayatınızda kimse olmamış olabilir. Olsun! Artık hayatınıza aşk giriyor. Hem de yoğun duygularla... Sular seller gibi yaşanacak bu aşkı ilk başta hayatınızda nereye koyacağınızı bilemeyebilirsiniz. Ancak şaşırmayın! Bir süre sonra bu duruma bünyeniz de duygu durumunuz da uyum sağlayacak. Hayatınızda dengeli ve çok yoğun bir aşk yaşayacağınız mutlu bir döneme gireceksiniz. İşte bu içi içine sığmayan halleriniz size daha fazla pozitif enerji sağlayacak. 14.14 çift saatlerin anlamları açısından, şansınızın çok açık olduğunu ifade ediyor. Hem aşkta hem de işte kazanabilirsiniz.

15.15 - Artık Yalnız Değilsin!

15.15 tek saatlerin anlamları açısından iki tekin bir araya gelmesi, yalnızlığın bitmesi anlamına gelir. Kaliteli bir yalnızlık sonrasında artık size iyi gelecek doğru insanı istiyor olabilirsiniz. Doğru enerjide olduğunuzu, o insanı hayatınıza çekmeye başladığınızı söylemek yanlış olmaz. Hatta bu saatin bir başka anlamı da hoşlandığınız ve vakit geçirmek istediğiniz bir kişi olduğunu yönündedir. Ona bütün kalbinizle bağlanmaya ve birlikte bir ömür geçirmeye hazır olabilirsiniz. Yalnız kalmaktan sıkıldığınız bir dönemdesiniz. Artık yalnızlıktan kurtulup ayaklarınızı yerden kesecek, güzel bir ilişki yaşamaya hazırsınız.

16.16 - Romantik Bir Yürüyüş Yapacaksınız!

16.16 yani saat akşamüzeri 4’ü 4 geçe sizin için harika bir gün olduğunu gösteriyor. Saatlerin anlamı açısından romantik bir günü temsil eden 16, partnerinizle uyumlu olduğunuz güzel bir birlikteliğe işaret ediyor. Güzel bir kamp, tur gezisi, harika bir sahil yürüyüşü için karar almaya hazır olduğunuz bir zaman... İşte artık aşkta kazanmanın, eğlenmenin ve mutlu olmanın zamanı... Neden siz de kendinize bu güzel eğlence ve birliktelik için zaman yaratmıyorsunuz? Belki de karşınızda hayatınızın aşkı olan adam ya da kadın var. Onunla vakit geçirmekten inanılmaz mutlu olduğunuz birisi. Şimdi fazla düşünmenin zamanı değil. Sadece güzel bir yürüyüş ve birlikte kaliteli zaman geçirmek için ayıracağınız bir saat yeterli...

17.17 - Ayrılık Vakti

Hayat bazen sizi yol ayrımlarına götürür. Ayrılan bu yolda yürürken, yanınızda birini götüremezsiniz. 17.17 tek saatlerin anlamı açısından size bu ayrılık saatinin geldiğini ifade ediyor olabilir. Kendinizi yeni bir başlangıca hazırlarken, isteklerinizi ve önceliklerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. İlişkinizde çok fazla aksaklık yaşıyorsanız ve aldığınız kararlarda bu durum sizi olumsuz etkiliyorsa, bitiş çizgisine yaklaşmışsınız demektir. Mutsuz olduğunuz bir ilişkide kalmanıza gerek yok. Kendinizi sizi seven ve olduğunuz gibi kabul edecek başka birine hazırlamanız bazen daha doğru bir seçimdir.

18.18 - Evlilik Teklifi Geliyor!

Bazen doğru enerjidesinizdir ve beklediğiniz o harika teklif, hazır olduğunuz anda gelir. 18.18 tam da sizin saatiniz... İlişkiniz mükemmel gidiyor. Bu ilişkide olmaktan inanılmaz keyif alıyorsunuz. Ama aklınızda şu var: “Acaba ilişkimiz nereye gidiyor?” Güzel günler sizi bekliyor! Artık harika bir hayata, kendi mutlu ailenize kavuşmanıza çok az kaldı. Belki hayatınızda zaten bir sürü güzellik var. Ama siz hayatınızın aşkıyla dünya evine girerek bu mutluluğu daha da taçlandırmak isteyebilirsiniz. O zaman evlilik için yaptığınız bütün hazırlıklar artık sizi sonraki adıma taşıyacak. 18.18 çift saatlerin anlamı açısından mutlu evliliği ve ciddi bir ilişkiye adım atmayı ifade ediyor.

19.19 - Romantik Bir Akşam Yemeğine Çıkacaksınız!

Romantizmi sever misiniz? Öyleyle 19.19 tam da midelerin açlıktan kazındığı bu saatte işte sizin için romantik bir akşam yemeğinin zamanı. Onunla ay ışığında ya da gündüz vakti, lüks ya da çok salaş bir yerde yemek yerken kendinizi son derece mutlu hissediyorsunuz. İşte bu duygu, sizi daha da enerjik kılıyor. Romantizmi seven biri olarak hayatınızda hareketli ve aşk dolu zamanlara yer açmalısınız. İnce zevklere sahip bir eş ya da sevgili adayı, hayatınıza girmek üzere... Sakin olup derin bir nefes alın ve kendinizi hayatın akışına bırakın. Tek saatlerin anlamları açısından bu saat dilimi, size güzel bir enerji ve şans getiriyor.

20.20 - Aşk Dolu Bir Gün

Sizi aşkıyla mest eden güzel bir kadın ya da adam var! Size karşı son derece düşünceli ve zarif, tam da saate bakıp 20:20 ile karşılaştığınız şu anda o da sizi düşünüyor olabilir. Siz yaşadıklarınızı düşünüp gülümserken, şimdi ona bir mesaj atıp kalbinizin ona ait olduğunu gösterebilirsiniz. Saatlerin anlamları her zaman karşı taraftan gelecek adımları ifade etmez. Bazen de sizin harekete geçmeniz gerekir. Ona onu özlediğinizi, merak ettiğinizi hissettirerek şımartın. Karşılık bulduğunuz bir ilişkideyseniz keyfini çıkarın! Kendinizi tamamen aşka bırakın!

21.21 - Ona Büyük Özlem Duyuyorsun!

Özlemek de aşka dahil bir duygu, değil mi? Sevdiğiniz kişiyi her dakika yanınızda görmek, ondan bir an bile ayrılmamak istersiniz. Yenilendiğinizi ve kendinizi tekrar keşfettiğinizi fark edebilirsiniz. 21.21 tek saatlerin anlamı açısından iki kişi arasındaki büyük özlemi ve çekimi ifade eder. Birbirinize uzakken de sadık ve deliler gibi özleyen bir çiftsiniz. Eğer platonik bir aşk yaşıyorsanız, ona açılamamanın ya da açılıp da karşılık bulamamanın acısını yaşıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız aşk tek taraflı ise, ilginizi artık biraz da farklı yönlere kaydırmanın zamanı gelmiş olabilir. Hayatınızda farklı heyecanlara yer açıp, iyileşmeyi bekleyin. Doğru aşk size doğru zamanda gelecektir.

22.22 - Acaba Uyudu mu?

Hep akşam saatlerinde aklınıza gelen bir soru var: acaba sevgiliniz şu anda uyuyor mu? İşte bu soru belki yeryüzünde yaşayan milyarlarca insanın aklına hemen hemen aynı saatlerde düşmüştür. Önemli olan uyuyup uyumaması değil! Sizin içinizden taşan duyguları ona aktarmak istemeniz... O halde şimdi mi konuşmak istersiniz. Yoksa ertesi günü bekleyip yüz yüze mi? Heyecanınızın dorukta olduğu bu zamanlarda ona kendinizi, içinizden geldiği gibi anlatın. Eğer ondan bir adım bekliyorsanız, işini biraz kolaylaştırın. Doğru sinyali aldığında, size adım atmaya cesaret edecektir. Geceleri nasıl olduğunuzu merak eden ve sizin de onu merak ettiğiniz, haber alamadığınızda endişelendiğiniz o tatlı aşk, hayatınıza geliyor!

23.23 - Havada Buram Buram Aşk Kokusu Var!

Aşk sarmış dört bir yanınızı, uyutmuyor geceleri. Eh hele de karşı taraftan emin değilseniz, o zaman uykusuz geceler, bir süre daha bekliyor olabilir sizi. Ama merak etmeyin, her şey eninde sonunda olacağına varır. 23.23 tek saatlerin anlamı açısından yeni aşka yelken açacağınızı gösteriyor. Kendinizi hazır hissettiğiniz harika bir aşk serüvenine açılabilirsiniz. Eğer biraz çapkınsanız, her çiçekten bal alıp hızla uzaklaşacağınız ve yine yalnız olacağınız bir döneme girebilirsiniz. Ancak sevilip sevmekten hoşlanan bir aşk insanıysanız, aşka düşüp biraz dengenizi kaybedeceğiniz bu yeni döneme hazırlanın. İşte sonunda duygu selinde kendinizi kaybedeceğiniz aşkı bulacaksınız. Çok şanslı, bereketli ve aşk hayatı yoğun hareketlerle dolu bir kişi olmaya hazırlanın.