00.00 Ne Anlama Geliyor? 00.00 Saat Anlamı Nedir?

Yeni güne geçiş süreciyle birlikte gece 12 tam da uykunun en tatlı olduğu zamanlardan biridir. Bazen de 00.00 uykuya yeni dalınan bir saati temsil eder. İşte tam da bu uyku ile uyanıklık arasındaki zamanda göz ucuyla cep telefonunuza bakarken saati fark ederseniz, sevdiceğinizin gülümseyen yüzü aklınıza gelebilir. Eğer hayatınızda biri yoksa, sizden hoşlanan gizli biri olduğunu düşünebilirsiniz. Saatlerin anlamı, özellikle de çift ya da tek numaraların arka arkaya denk gelmesi, şanslı biri olduğunuzu ve aşk hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğini ifade eder. Yeni gün başlangıcını işaret eden 24.00, aşk hayatına yeni bir başlangıcın da simgesidir. Sevgilinizin ya da eşinizin size yapacağı güzel bir jestle kendinizi bir anda bulutların üzerinde bulabilirsiniz.

Gece 00.00 Olduğunda O da Seni Düşünüyor mu?

Derler ki eğer bir kişiyi sürekli düşünüyorsanız ya da bir anda aklınıza geliyorsa, aynı anda ve oranda o da sizi düşünüyordur. Evrenin enerjisi belki de saatler çift sıfırı gösterirken sizi saate bakmaya yönlendiriyor olabilir. Böylece ruh eşinizi hatırlayarak, güzel zamanlarınızı aklınızdan geçirebilirsiniz. Ancak bu saatin anlamı aynı zamanda hayatında biri olmayanlar için de güzel mesajlar içerir. En çok istenen şeylerin hayali, hep gece yatağa yatınca kurulur. Bu yüzden gecenin bu saatinde sevgiye ve aşka dair dileklerinizin gerçek olması için aklınızdan güzel dilekler geçirebilirsiniz. Sadece bir kişiye değil, hayalinizdeki eşinize ya da sevgilinize yönelik güzel hayaller kurup, onu enerji evreninize davet edebilirsiniz.

Seviyor Sevmiyor – 00.00 Bu Saatte Sevgi Testi Mi Yapılır?

Gece gece sevgiliniz aklınıza düşüyorsa, bu sizin onu çok sevdiğiniz anlamına geliyor. Belki tam da o anda onu da tutmayan uyku, size: “Uyudun mu?” mesajını attırıyor. Âşık olduğunuz kişiyle tutkulu bir aşk yaşayacağınıza ve sevginizin karşılıklı olduğu anlamına gelen çift sıfır, hayatınızda pozitif değişimlerin habercisidir. Çifte mutluluk, uzun bir bekleyişin ardından gerçekleşecek evlilik, sonunda ruhunuza uygun partneri bulacağınızın işareti, bu saatin anlamları arasındadır. İyi düşüncelerle hayalini kurduğunuz bir ilişkinin ciddi adımlarla taçlanacağı güzel bir döneme girebilirsiniz. Mutluluğu hayatınıza davet edin!