06.06 Ne Anlama Geliyor? 06.06 Saat Anlamı Nedir?

Ne kadar heyecanlı bir haber verecek olursan ol, 06.06 herkes için erken, çoğunlukla kimsenin afyonunun henüz patlamadığı, riskli bir saattir. Bu nedenle vereceğin haberleri, aldığın kararları, sevgiline söylemek için, onun eşref saatini beklemelisin. Aynı zamanda zor bir konuşmaya ve sevgiliyle yaşanacak fikir ayrılığına da yorumlanabilir. Yeni bir tartışma ya da zorlu konuşmalar için uygun bir zaman değil! Sakin ve sorunsuz bir gün için sevgilinin eşref saatine uyma zamanı... Diğer taraftan çift sayıların aşkta uğuru temsil ettiği ve saate baktığı sırada çift sayıların denk geldiğini gören kişilerin aşktan yana şanslı olduğu ifade edilir. Bu yorum 6 sayısının hayatınızdaki yerine göre de değişiklik gösterir.

06.06 Çift Saatlerin Anlamı Nedir?

Sevdiğinize duyduğunuz büyük aşk ve özlem sayesinde nereye baksanız onu görüyorsunuz. Bu durum hayatınıza imgesel olarak yansıyor. Çift saatlerin anlamları arasında 6, tutkulu bir aşkı ifade ediyor. Ama duygusallığı ve bu nedenle yaşanabilecek tartışmalar anlamına da gelebiliyor. Bu yüzden 06.06 sevgilinizin sizi düşündüğünü gösterir. Aynı zamanda bu saat yaşanacak ufak tartışmalara işaret eder. Yaşadığınız bir tartışma sonrasında bu saati gördüyseniz, evrenin enerjisi size barışma çağrısı yapıyor. Sevgilinizle aranızdaki buzların eriyeceğini ve ona olan aşkınızın güçleneceğini söylemek mümkün... Günün başlangıcı, çoğu kişinin işe gitmek üzere sabah erkenden kalktığı bir saat olan 6, aşkınızdaki ufak sorunları atlatacağınız mesajını da içerir.

06.06 Seviyor Ama Size Kızgın

Eğer kin tutan bir eşiniz ya da sevgiliniz varsa, çift saatlerin anlamı içinde öne çıkan 06.06, partnerinizin size kızgın olduğunu ifade eder. Kalbinizde ona karşı bir sıcaklık ve özlem duyuyorsanız, belki de ona güzel bir jest hazırlamalısınız. Çift saatler genellikle duyguların daha yoğun yaşandığı zamanlardır. Sizin hissettikleriniz karşı tarafa olduğu gibi geçer. İçinizde negatif duygular birikmişse, bunlardan arınıp, sevgilinizle aranızdaki sevgi bağını güçlendirebilirsiniz. 06.06 sevimli ve tutkulu bir aşka başlamanın keyfini çıkaracaksınız. Sizinle anı biriktirmek hatta ömrünü geçirmek isteyen anlayışlı bir hayat arkadaşını hayatınıza çekiyorsunuz. Mutluluk dolu günler yaşayıp, hayatın tadını çıkaracaksınız. Saatlerin anlamı genel olarak hayatınızda sayılarla olan ilişkinize ve burcunuza göre de değişiklik gösterir.