17.17 Ne Anlama Geliyor? 17.17 Saat Anlamı Nedir?

17:17 akşama doğru yalnızlığın saati olarak da ifade edilebilir. Yalnızlığın ince bir sızı gibi hissedildiği saatlerden biridir. Tek saatlerin anlamları içerisinde 17:17, genellikle uyumsuz bir birlikteliği sonlandıracağınıza, uzun ve keyifsiz bir ayrılık konuşması yapacağınıza, kötü bir kavga edeceğinize işaret eder. Eğer ilişkinizde bir sorun yoksa, bu saat sizin için zor geçen bir özlem dönemini ifade eder. Onu çok sevseniz de aranızda maddi ve manevi engellerin olduğu bir dönemdesiniz. Tek saatlerin anlamları 2021 yılı için akşamüzeri 5’i 17 geçe, sevgilinizi hüzünle hatırladığınız zamanlardan biridir. Bu saat diliminde yaşadıklarınızı gözden geçirerek ilişkinizin seyri hakkında düşüncelere dalabilirsiniz. Saatlerin anlamı açısından 17’nin yani 1 ve 7’nin hayatınızdaki etkisi, ilişki durumunuza da yansır.

17:17 Zor Bir Ayrılık Konuşması Yapabilirsiniz

Her eş saat, sevgilinin sizi düşündüğü anlamına mı gelir? Belki evet o da şu anda sizi düşünüyordur. Ancak siz onu düşündüğünüzde şu anda ne hissediyorsunuz? Belki de bir ayrılık konuşmasının ön hazırlığını tasarlıyor olabilirsiniz. Karşılıklı uzaklaşma, gittikçe içe dönme ve yalnızlaşma belirtisi olarak ifade edilebilecek bu saat dilimi, aşk hayatınızın ivme kaybettiğini ifade eder. Sevdiğiniz kişinin size kırgın ve kızgın olduğu, diğer taraftan da size duyduğu özlem bu saatin anlamları içinde yer alır. Ayrılık konuşması yapmak ya da aranızdaki sorunları konuşup tatlıya bağlamak tamamen size kalmış.

17:17 Onu Özlüyorsunuz Ama Kızgınsınız

Yaptığınız bir kavga sonrasında yaşadığınız hayal kırıklığı ve özlem, saatler 17:17 olduğunda yoğun bir şekilde varlığını hissettirebilir. Kalbinizin kırık olduğunu ona söylemek için mesaj atmayı ya da aramayı düşünebilirsiniz. Saatler 17:17’yi vurduğunda, içinizin soğuyabilir ve yaşadığınız hüznün yerini bir anda sevgi kaplayabilir. Yaşadığınız bütün anlaşmazlıklara rağmen ilişkinizde yeni ve güzel bir döneme girebilirsiniz. Tek saatlerin anlamı arasında 17, genel olarak değişken bir ruh haline işaret eder ve bu değişimin hangi yönde olacağı, sizin içerisinde bulunduğunuz döneme göre şekillenir. Saatlerin anlamı 2021, sevgilinizle ya da sevdiğiniz kişiyle olan iletişiminize bağlı olarak değişir.