21.21 Ne Anlama Geliyor? 21.21 Saat Anlamı Nedir?

Akşam saatlerinde görülen eş saatler, genellikle sevgiliye ya da sevdiğiniz kişiye olan aşkınızı ve özleminizi ifade eder. 21:21 de bu saatlerden bir tanesidir. Tek saatlerin anlamları arasında bu saat, hoşlandığınız, aşık olduğunuz kişiye duyduğunuz özlemin yansımasıdır. Gözleriniz onu ararken birden saate ilişiyor ve o sırada bu eş saati görüyorsunuz. Bu 60 saniye boyunca birlikte olduğunuzu düşünüyor, zamanın bu bir dakikada donup kalmasını istiyorsunuz. Ona ulaşamamak ya da size tavır aldığı için onu arayamamak, size kendinizi kötü hissettiriyor. Kavgalı olduğunuz zamanlarda, onu daha da yoğun şekilde düşünüp özlüyorsunuz.

21:21 Saatlerin Anlamı İçinde Neyi İfade Ediyor?

Saatlerin anlamları tek ve çift sayı olmalarından ziyade; o anda ne hissettiğinize, neyi özlediğinize, neyi istemediğinize göre yorumlanır. Sevgilinizle büyük bir kavga ettiyseniz, bu durumu düşünürken gördüğünüz eş saat, size en büyük arzularınızı yansıtan bir aynadır. O anda ne istiyorsanız aklınızdan geçirerek, bunu kendi evreninizin enerjisine çekebilirsiniz. İstediğiniz şey, sevgilinizle yan yana olmaksa, belki tam da o dakika çalan telefonla şaşırabilirsiniz. O da sizi özlediği anda karşılıklı yoğun duygu seli, onun sizi aramasını sağlar. Böylece kendi başınıza düşünmeyi bırakıp, duygularınızı ona aktarabilirsiniz. Bu size o anda bir rahatlama sağlayarak ilişkinizin seyrini iyi yönde değiştirmenize yardımcı olacaktır.

21:21 Onu Çok Özledin!

Özlem değil mi zaten bütün tatsızlıkların nedeni? Bazen sevgiliyle kavga etmenizin nedeni bile onu özlemenizdir. İşte tek saatler arasında, akşamın 9’u 21 geçtiğinde, aklınıza onun gelmesinin ve kendinizi yalnız hissetmenizin sebebi de budur. Eğer onu özlediğiniz ve sizi aramadığı için trip attığınız bir günse, hadi şimdi saat 21.21 iken onu arayarak bu durumu düzeltin! Özleminizi karşılıklı olarak dile getirerek, sevginizi açıkça birbirinize ifade edeceksiniz. Tek saatlerin anlamları içerisinde tam da akşamın en güzel saatlerinden biridir21:21. Onu çok özlediğinizi ve artık her zaman bir arada olmak istediğinizi ifade eden bu tek saat, mutluluğu bulacağınız anlamına gelir.