2023 Kurban Bayramı Geri Sayım - Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurbana Bayramına Kaç Gün Kaldı?

0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

TweetTam Ekran

Kurban Bayramı: 28 Haziran 2023, Çarşamba

Bu sayfada yer alan geri sayım hatalı olabilmektedir. Doğrulama için lütfen resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Bu Bayram Negatif Enerjilerden Kurtulun

Bayram tatilleri negatif enerjiden kurtulmak için bir detoks dönemi olarak düşünülebilir. Ramazan Bayramı'ndan sonra gelen Kurban Bayramı daha uzundur. Kısa bir tatil kaçamağını tadı damakta kalacak unutulmaz bir tatile çevirmek elinizde. Kendinize, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz günlere ne kadar yaklaştığınızı merak ediyorsanız Kurban Bayramı sayacı sizin için ideal...

İşe Bayram Ziyaretleriyle Başlayabilirsiniz

Bayram sabahları tüm hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra aile büyüklerinizi ziyaret ederek tatile başlayabilirsiniz. Eğlence parklarında çocukluğunuza dönebilir, kalabalık piknikler organize ederek temiz havada hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Çalışmadığınız bayram tatillerinde;

 • Kişisel gelişiminize yoğunlaşabilir
 • Tarihi yerleri gezebilir
 • Kendinizi ve bilmediğiniz yönlerinizi keşfedebilirsiniz.

Detoks etkisi yaratacak bu kısa tatil size iyi gelecek. Yenilenmek ve arınmak için tek fırsatım bayram tatilleri diyorsanız Kurban Bayramı sayacı hizmetiyle planlarınızı şimdiden yapmaya başlayabilirsiniz.

Zamanı Durduran Öneriler

Neşe ve sevinç günleri olan bayramlar milli ve dini duyguların yeniden kabarmasına yardımcı olur. Bütün bir yıl gelmesini beklediğimiz bayramlar, hayatımıza kattıkları heyecanla neşeye dönüşür ve bu neşe herkesi sevince boğar, berekete ulaştırır.

Bayramlar dargınların barıştığı, kardeşlerin kucaklaştığı, ekmeğin ve sofranın paylaşıldığı, birlik ve beraberliğin arttığı en sıcak günlerdir. Bayramların büyüsü daha gelmeden başlar, bitişinde ise insanın kalbini yeni bayramın gelişindeki ümit kaplar.

Bayram Tatilini Fırsata Çevirebilirsiniz

Bayramları tatil yerine fırsata çevirmek isteyenler yaratıcı fikirler ortaya koyabilirler. Belirlenen hedefi yakalayabilmek için farklı işler denenebilir.

 • Gönüllü çalışmalar
 • Evcil hayvan bakıcılığı
 • Dönemsel işler
 • Bebek bakıcılığı
 • Fotoğrafçılık ya da
 • Özel şoförlük yaparak siz de boş zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Unutmayın! Bunun için ihtiyacınız olan tek şey doğru bir planlama yapmak.

Büyük Şehirlere Bayram Tatille Birlikte Geliyor

Son yıllarda bayram tatilleri büyük şehirler ve büyük şehirde yaşayanlar için tatil anlamına gelir. Plazalarda geçen günlük yaşam yerini gözlerden uzak huzurlu tatil beldelerine bırakır. Kalabalık yaşama alışanlar için bayramlar bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

 • Tatil sonrası daha verimli olmak
 • Bitiremediğiniz projelere kaldığınız yerden devam etmek ve
 • Tutkularınızın peşinden sürüklenmek için bayram boyunca kendinize en az işinize ayırdığınız kadar zaman ayırabilirsiniz.

Tatilde bile işimi düşüneceğim ve yakalayacağım ilhamla hedeflediğim başarıyı elde edeceğim diyorsanız Kurban Bayramı sayıcı yardımıyla aklınızdan geçenleri uygulamaya koymak için ne kadar süreniz kaldığını hemen öğrenebilirsiniz.